+90 (312) 999 7865

Makul mühendislik çözümleri sunar.

CAD/CAM Mühendislik Çözümleri

KaerSoft olarak, telsilciliğini yaptığımız ürünler aşağıda sıralanmıştır. Bütün ürünler için satış/teknik destek ve eğitim konularında tam destek sağlamaktayız. Her biri alanında en makul mühendislik yazılım çözümüdür.  

SharpCAM küçük ve orta ölçekli müşterilerimize güzel alternatifler sunuyoruz. 2,5 eksen ve 3 eksen cam yazılımı SharpCAM en avantajlı fiyat ve maksimum verim ile çalışır.

CondaCAM ekonomik tam performanslı 2.5 Eksen ve 3 Eksen CNC cam yazılımıdır. Çarpma kontrolü de dahil olmak üzere gelişmiş HSC/HPC işleme teknolojini bünyesinde barındırır.

Smartcam 3 eksen ve 5 eksen de freze ve tornalama işlemleri için üst düzey takım yolları oluşturur. Eşsiz işleme kodlarına sahiptir. Smartcam sezgisel,hızlı ve kusursuz çalışır.

3 Boyutlu modellemeye farklı bir bakış açısı! Moi3D eşsiz yetenekleri, basit kullanımı ile alanında söz sahibi CAD tasarım yazılımıdır.

Stahlschlüssel çelik kütüphanesi, eşdeğer malzeme tespit edilmesi, çelik değerleri ve tanımlamaları ile eşsiz veri tabanına sahiptir.